Mediniai sodo nameliai

Kokybiški sodo nameliai yra parduodami praktiškai visuose Lietuvos didmiesčiuose. Jų kainos dažnai svyruoja nuo 1000 EUR iki 5000 EUR. Galutinė kaina labai priklauso nuo dizaino ir žinoma medžiagų iš kurių mediniai sodo nameliai bus pagaminti. Ne viena medienos apdirbimo kompanija gamina tokius namelius ir sėkmingai eksportuoja į užsienio šalis. Aukštos kokybės sodo nameliai arba kitaip dar vadinami vasarnamiai yra vienas geriausių pasirinkimų norint įsigyti tokį produktą. Taip pat galima užsisakyti individualaus dizaino namelį, kuris pagal jūsų norus bus pristatytas į pasirinktą vietą. Aišku, galutinė tokio namelio kaina priklausys nuo jo dydžio ir vietos, kur reikės pristatyti vasarnamį. Įmonės projektuojančios tokius namelius pristato juos visoje Lietuvoje, bei taip pat transportuoja į užsienio valstybes.

$$$ Vieta JŪSŲ reklamai $$$

Susisiekite: [email protected]

Sodo nameliai kaina

Kiek realiai kainuoja sodo nameliai? Tarp Lietuvos gyventojų populiariausi sodo nameliai, kurių kaina svyruoja nuo 1000 EUR iki 1500 EUR. Tokios kainos mediniai namukai yra labiausiai perkami ne tik vietinių gyventojų, tačiau sėkmingai eksportuojami ir į Skandinavijos ar Vakarų Europos valstybes. Įmonės, kurios gamina sodo namelius, taip turi specialius namukus, kurie skirti lauko prekybai. Jie itin populiarūs per “Kaziuko” mugę, taip pat juos renkasi tie prekybininkai, kurie dalyvauja užsienyje rengiamose šventėse. Taigi, kaip jau supratote medinio namelio kaina gali būti labai įvairi. Galima rinktis iš daugybės projektų, tad kiekvienas klientas ras jam labiausiai tinkantį sodo namelį.

Karkasiniai sodo nameliai

Dar vienas populiarus sodo namelių tipas, tai karkasiniai sodo nameliai. Tokie namukai yra surenkami per dieną ir klientas gali greitai džiaugtis nauju pirkiniu. Bet kokiu atveju, tokie sodo nameliai yra tinkami ne tik atlikti vasarnamio funkciją, tačiau, kai kurie klientai, tokius namukus naudoja ir kaip pastovaus gyvenimo būstą. Šiuo atveju galima užsisakyti įvairaus dydžio ir formos sodo namelį, kurį bus galima transportuoti į jūsų norimą vietą. Lietuvoje gaminami sodo nameliai jau ne pirmus metus iškeliauja į Vokietiją, Prancūziją ir kitas šalis. Vietiniai gyventojai jau suprato, kad Lietuvos gamintojai kuria itin aukštos kokybės produktus ir juos sėkmingai pardavinėja visame pasaulyje.

Rąstiniai sodo nameliai

Dar vienas įdomus variantas, tai įsigyti rąstinį vasarnamį. Tokie aukštos kokybės namukai, net tik, kad yra šilti, bet ir vizualiai atrodo tikrai gražiai. Tiems, kam patinka gamta, rekomenduotina rinktis būtent tokio tipo namukus. Ar tokie nameliai yra gaminami Lietuvoje? Atsakymas į šį klausimą, būtų žinoma, kad gaminami. Juk Lietuviškos medienos kompanijos yra gerai žinomos, ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Šiuo atveju rąstiniai namukai yra gaminami iš įvairiausių rąstų. Gamintojai siūlo rinktis klientui, kaip turės atrodyti jo medinis namelis. Galimybė susikurti individualų dizainą vilioja ne vieną klientą, tad šiuo atveju profesionaliai pagaminti sodo nameliai yra paklausūs visoje Europoje.

Pigiausi sodo nameliai

Šiuo atveju kiek gali kainuoti pigiausi namukai? Kainos svyruoja nuo 900 EUR iki 1200 EUR. Tai nameliai, kurie bus gaminami pagal šabloninį variantą, tad išskirtinio dizaino tikrai nereikėtų tikėtis. Tiems, kas galvoja pirkti tokio tipo namuką, reikėtų gerai pagalvoti, prieš renkantis tokį pigiausią variantą. Šiuo atveju galima susirasti ne vieną išskirtinės kokybės produktą, tačiau jų kaina tikrai nėra pačios mažiausios. Kodėl pigiausi namukai nėra geriausias variantas? Pirmiausia, toks namelis yra gaminamas taupant statybines medžiagas, o tai reiškia, kad namelis bus ne tik, kad paprasto dizaino, bet dažnai ir labai silpnos konstrukcijos. Tokiu atveju reikėtų rinktis tokį namelį, kuris būtų tinkamiausias jūsų sodui. Šiuo metu galima rasti didelį sodo namelių pasirinkimą, už geresnes kainas.

sodo nameliai

Surenkami sodo nameliai

Ko gero tai yra vienas populiariausių namelių tipų. Įmonės ir fiziniai asmenys gaminantys aukštos kokybės sodo namelius gali pasiūlyti didelį tokių namelių asortimentą, tad klientai renkasi iš didelio projektų kiekio. Taip pat jau ne pirmus metus yra siūlo pasirinkti surenkamo namuko medžiagas. Galite rinktis ar tai bus medinis ar rąstinis sodo namelis. Juk tokie namukai yra populiarūs ir tinkantys ne tik praleisti atostogas, tačiau ir mėgautis gyvenimu visus metus. Aišku, viskas labai priklauso nuo to iš kokių medžiagų namelis yra pagamintas. Jeigu jo gamyboje yra naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir jos tinkamai paruošiamos statybos darbams, tuomet tokie sodo nameliai gali tarnauti ilgus metus ar net būti apšildomi papildomomis izoliacinėmis medžiagomis.

Vasarnamiai surenkami mediniai sodo nameliai

Taigi, vasarnamiai yra populiarūs ne tik Lietuvoje, tačiau ir Belgijos, Olandijos klientai renkasi tokio tipo namelius. Ne viena Lietuviško kapitalo medienos gaminių kompanija bendradarbiauja su užsienio šalių pardavėjais. Klientams rekomenduojama rinktis iš itin didelio skirtingų dizaino ir konstrukcijos variantų, tad kiekvienas norintis užsisakyti tokio tipo namelį, galės susirasti tinkamiausią variantą. Aišku, tokių vasarnamių kainos labiausiai priklauso nuo konstrukcijos dydžio, bei medžiagų tipo. Šiandien rinkoje galima rasti įvairiausių sprendimų. Rąstiniai, mediniai vasarnamiai yra populiariausi, todėl norėdami įsigyti būtent tokio tipo namelį, kreipkitės į medienos gaminių kompanijas.

Mediniai sodo nameliai kaina

Kiek kainuoja mediniai sodo namukai? Kaip jau ir minėjome, jų kainos prasideda nuo 1000 EUR ir didėja priklausomai nuo sodo namelio konstrukcijos, formos. Tokie namukai yra gaminami jau ne pirmus metus, tad kiekviena kompanija siūlanti tokius produktus, klientams pateikia itin didelį asortimentą. Norint užsisakyti tokį namelį, rekomenduojame peržiūrėti medienos kompanijų internetines svetaines. Jose rasite didelį skirtingų konstrukcijų medinius namelius, tad tiems, kas ne pirmą kartą galvoja rinktis tokį namelį, turėtų pagalvoti apie tai iš kokių medžiagų toks namelis bus pagamintas. Ieškantiems išskirtinių produktų rekomenduojama kreiptis ir į architektų įmones. Čia jūs galite užsisakyti išskirtinio dizaino namelius, kurie gali būti suprojektuoti išskirtinai jums.

Sodo nameliai akcija

Kokios akcijos yra populiariausios? Šiuo metu galima užsisakyti išskirtinio dizaino medinius namukus, kuriems taikoma net iki 200 EUR nuolaida. Tiems, kas galvoja apie tokio namuko pirkimą, reikėtų pagalvoti apie tai, kad labai svarbu iš kokios medienos yra pagamintas namukas. Juk tiek nauji klientai, tiek seni klientai gali rinktis iš didelio sodo namelių pasirinkimo, tačiau pagrindinis aspektas, ar ilgai tarnaus toks namelis? Aišku, taip pat svarbus ar tai bus medinis ar rąstinis namelis. Nuo statybinių medžiagų rūšies priklausys namelio kokybė. Rekomenduojame naudotis tokiomis akcijomis ir rinktis itin aukštos kokybės namelius, kurie galės bus pristatyti į jūsų pasirinktą vietą.

sodo nameliai

Sodo nameliai pardavimui

Klientai, kurie ieško aukštos kokybės sodo namelių turėtų rinktis iš produktų, kurie yra tinkamiausi būtent jiems. Juk sodo namelių siūloma didelė įvairovė, tad tiems, kas galvoja apie tokio namelio pirkimą reikėtų užsisakyti tokį namelį iš specialistų ir įvertinti ar toks namelis tiks būtent jūsų poreikiams. Sodo nameliai pardavimui yra gaminami tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje. Tie klientai, kurie jau išbandė Latvijos gamintojų produkciją gali užsisakyti tokius namelius net internetu. Jeigu ieškosite tokio namelio rinkitės tik aukštos kokybės produktus, kurie gaminami ne pirmus metus. Juk labai svarbu, kad išskirtinės kokybės nameliai būtų gaminami laikantis aukščiausių kokybės standartų. Aišku, kuomet kalbame apie sodo namelius pardavimui, tuomet greičiausiai ieškome būtent itin aukštos kokybės produktų.

Parduodami sodo nameliai

Kokie sodo nameliai yra paruodami šiuo metu? Tikriausia tie klientai, kurie jau nusipirko savo namelį, puikiai žino, kad itin aukštos kokybės produktai yra pagaminti iš tinkamų medžiagų ir yra labai įvairių dizainų. Šiuo metu gali užsisakyti sodo namelius su terasa. Toks namelio tipas yra jau parduodamas ne pirmus metus, tačiau tik neperseniausiai įvairios kompanijos įvertino tokių namelių teikiamą naudą. Aišku, sodo nameliai yra sėkmingai eksportuojami ir į kitas valstybes, tad ieškantiems kokybiškų produktų, galima rinktis tokius namelius už nedidelę sumą. Medienos gaminių kompanijos namelius parduoda nuo 1000 EUR. Taigi, kiekvienas gali surasti jam labiausiai patinkanti sodo namelį.

Rąstiniai sodo nameliai kainos

Itin aukštos kokybės rąstiniai sodo nameliai gali kainuoti jau nuo ne viename straipsnyje minėto vieno tūkstančio eurų iki kelių tūkstančių eurų. Viskas priklausys nuo namelio projekto, statybinių medžiagų, ir pardavėjo įkainių. Aišku, kuomet ieškote geriausio varianto rekomenduotina kreiptis į tas kompanijas, kurios tokius namelius parduoda jau ne pirmus metus, tad jeigu užsisakysite tokius namelius iš ilgus metus dirbančios kompanijos, galite tikėtis gerų įkainių už namelius. Taip pat galima peržiūrėti architektų internetines svetaines ir jose užsisakyti itin aukštos kokybės namelius. Architektai ir inžinieriai jau iš anksto yra paruošę įvairius namelių variantus. Tiems, kas pirmą kartą galvoja pirkti tokį namelį rekomenduotina neskubėti ir konsultuotis su specialistais.

Sodo nameliai išsimokėtinai

Daugelis kompanijų sodo namelius parduoda išsimokėtinai, tad tie, kas nori pirkti itin kokybiškus namelius gali rinktis būtent tokio tipo namelius ir užsisakyti iš įmonių patinkantį namelio projektą. Aišku, kuomet kalbame apie tokius namelius pirmiausia norintiems nusipirkti tokį namelį reikėtų pagalvoti apie tai, kaip sodo nameliai yra gaminami. Labai svarbu, ar gamybos procese yra naudojamos aukštos kokybės medžiagos, todėl, kad namelio kokybė labai priklauso nuo gamintojo kompetencijos. Taip, pat šiuo metu galima rasti įmones, kurios siūlo sodo namelius už itin patrauklias kainas, tad galima tinkamai išsirinkti norimą sodo namelį.

Mediniai sodo nameliai nuo 3300lt

Išskirtinės kokybės mediniai sodo nameliai gali kainuoti nuo 1000 EUR arba dar sena valiuta nuo 3000 LT. Taigi, kas svarbu renkantis tokius namelius. Pirmiausia, tai tokių namelių kokybė. Šiuo metu daugelis kompanijų siekdamos mažinti parduodamos produkcijos kainas, dažnai mažina ir kokybiškų medžiagų kiekį. Taigi, tiems, kas nori pirkti tokius namelius reikėtų kreiptis į kompanijas, kurios parduoda itin aukštos kokybės namelius. Aišku, taip pat labai svarbu, ar tokie nameliai yra gaminami pagal įvairius namų projektus. Juk sodo namelis ne tik turi būti tinkamai pagamintas, tačiau jis taip pat turi būti iš itin aukštos kokybės medžiagų. Klientai, kurie galvoja apie tokio sodo namelio įsigijimą pirmiausia turėtų išsirinkti patinkantį dizainą ir kreiptis į įmonę, kuri parduoda tokiu namelius.

Sodo nameliai Kaune

Ar sodo nameliai parduodami Kauno mieste? Atsakymas, taip parduodami ir juos galite įsigyti atvažiavę į bazę, kurioje galite išsirinkti aukštos kokybės namelius, kurių kainos gali būti nuo kelių tūkstančių eurų. Aišku, Kauno miestas nėra pagrindinis miestas, kuriame parduodami tokie mediniai sodo nameliai. Juos taip pat galima įsigyti ir Vilniuje, Klaipėdoje ar kitame Lietuvos mieste. Klientai, kurie galvoja apie profesionaliai pagaminto namelio pirkimą gali išsirinkti norimą dizainą, medžiagas, bei pagaminimo terminą.

Sodo nameliai Šiauliuose

Jau ne pirmus metus tokie nameliai parduodami Šiauliuose, tad miesto gyventojai ir klientai iš aplinkinių miestelių gali rinktis iš didelio kokybiškų namelių kiekio. Rąstiniai ar mediniai nameliai yra vieni populiariausių pirkinių. Tie, kas turi savo sodą įsigiję tokį namelį gali ji pasistatyti ir turėti vietą, kurioje galės praleisti vasaras. Kokybiški vasarnamiai yra kuriami jau ne pirmus metus, tad visi norintys užsisakyti tokius namelius turėtų pagalvoti apie tai, kiek realiai kainuoja toks namelis. Aišku, viskas priklausys nuo gamintojo ir jo nustatomų kainų.

Sodo nameliai Klaipėda

Profesionaliai pagaminti sodo nameliai yra parduodami vakarų Lietuvoje. Klaipėdoje yra pristatomi naujausi tokių namelių projektai ir klientai gali rinktis iš daugybės skirtingų variantų. Kodėl toks namelis yra populiarus tarp Lietuvos gyventojų? Pirmiausia, tai aukštos kokybės nameliai, kurie naudojami ne tik kaip įprasti sodo nameliai, tačiau taip pat kaip vieta pailsėti nuo miesto triukšmo. Tie, klientai, kurie jau įsigijo aukštos kokybės namelius turėtų rinktis būtent tokius namelius, nes jų kaina ir kokybė yra itin aukštos kokybės.

Sodo nameliai Panevėžyje

Profesionalūs sodo nameliai gaminami tiek Lietuvoje, tiek Lenkijoje. Namų projektai yra ruošiami profesionalių architektų, tad kiekvienas norintis išsirinkti jam labiausiai tinkanti namelį, gali kreiptis į kompanijas, kurios parduoda tokio tipo namelius. Tiek rąstiniai, tiek mediniai nameliai yra ko gero vienas geriausių variantų, kuris siūlomas Lietuvos vartotojams. Ieškant išskirtinio dizaino varianto reikėtų kreiptis į tas įmones, kurios kiekvienam norinčiam užsisakyti aukštos kokybės namelį suteiks ir tinkamą kainą. Taigi, profesionaliai suprojektuoti nameliai yra parduodami ir Panevėžyje. Šis miestas, Panevėžys, nėra viena vieta, kur galima įsigyti aukštos kokybės namelius.

Sodo nameliai Vilniuje

Taigi, pabaigai primename, kad sodo nameliai sėkmingai gaminami  parduodami Vilniaus mieste. Jeigu norėsite įsigyti tokį namelį turėtumėte kreiptis į kompanijas, kurios parduoda būtent tokio tipo namelius. Aišku, jeigu išskirtinės kokybės nameliai bus parduodami už tinkamą kainą, reikėtų įvertinti tai, kaip tokie nameliai yra pagaminti. Tikriausiai esate girdėja apie tai, kad sodo nameliai yra statomi jau ne pirmus metus, tad kiekvienas gamintojas turi daug patirties, kuri leidžia tokį namelį pagaminti už tinkamą kainą.