Karkasiniai namai kaina

Kiek kainuoja kokybiški karkasiniai namai? Greičiausiai tai vienas dažniausių klausimų, kuris tikrai turi būti įtrauktas į D.U.K. sąrašą. Karkasinių namų kaina, kaip ir medinių namų, rąstinių namų kaina priklauso nuo namo dydžio, Tokių namų kainos prasideda nuo 35 000 EUR ir gali siekti kelis šimtus eurų. Kaip jaus suprantate, galutinė kaina priklausys nuo jūsų norų. Šiandien ne vienas klientas nori individualaus sprendimo būtent jam. Tokiu atveju, galutinė namo kaina gali būti nemaža, tačiau už individualų projektą reikia mokėti. Prieš pradedant namo paieškas ar statybos kompanijos atranką, rekomenduotina aiškiai žinoti kokio namo norite. Kaip turi atrodyti jūsų karkasinis namas.

 
+370 607 64 706
[email protected]
https://oskarostatyba.lt 

Karkasiniai namai iki 80m2 kaina

Išskirtinio dizaino karkasiniai namai gali būti net ir standartinio 80m2 dydžio. Viskas priklauso nuo architektų ir inžinierių fantazijos. Aukšto lygio specialistai sugeba, net ir nedidelias erdves suprojektuoti taip, kad juose būtų patogu gyventi. Aišku, dar vienas svarbus aspektas, tai karkasinio namo statybai skiriama pinigų suma. Kuo daugiau finansinės laisvės tuo architektai, tuo įspūdingesnį projektą jie gali sukurti. Karkasinių namų vienas iš pagrindinių privalumų, tai itin greita tokių namų statyba ir gan palyginti nedidelė statybinių medžiagų kaina. Prieš pradėdami visus darbus susiraskite profesionalius architektus, kurie jums suprojektuos išskirtinio dizaino namą. Arba galima rinktis iš jau paruoštų namų projektų. Lietuvoje žinomos architektų kompanijos gali pasiūlyti daug įvairių namų projektų, kurie jau realiai yra įgyvendinti praktikoje.

Karkasiniai namai projektai

Kaip jau minėjome, karkasinio namo projektas yra viena svarbiausių detalių prieš pradedant namo statybas. Būtina žinoti kaip atrodys jūsų svajonių namai. Internete galima rasti ne vieną įmonę, kuri parduoda išskirtinio dizaino namų projektus. Aišku, už išskirtinumą reikės daugiau mokėti, tačiau kuomet kalba eina apie nuosavo namo statybą vertėtų pagalvoti apie tai, kad juo naudositės ilgus metus. Tai erdvė, kurioje bendrausite su draugais, šeimos nariais. Švęsite šventes, bei ilsėsitės po sunkios darbo dienos. Taigi, namų erdvė turi būti suprojektuota išskirtinai jūsų poreikiams. Kuomet galvojate pirkti jau paruošta namo projektą, tada galima rinktis iš daugelio variantų. Vėl gi pasirinkimas priklausys nuo jūsų turimų finansų.

Karkasiniai namai statyba

Tikriausiai esate girdėja, kad karkasiniai namai Lietuvoje tampa vis populiaresni. Ne vienas klientas nusprendžia rinktis itin aukštos kokybės namus, todėl, kad tokie namai yra greitai pastatomi ir palyginti ne daug kainuoja. Aikšu, viskas priklauso nuo to koks namo projektas bus naudojamas. Rinkoje galima rasti ne vieną įmonę, kuri profesionaliai užsiima tokių namų statyba. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad prieš samdant tokią kompaniją, reikėtų rinktis tik tokias įmones, kurios turi ilgametę patirtį. Namas, tai produktas, kuris reikalauja didelės patirties ir žinoma aukštos specialisto kvalifikacijos. Tiek architektai, tiek dizaineriai gali kiekvienam klientui pasiūlyti išskirtinio dizaino namų projektus, pagrindas, kaip tokie projektai bus įgyvendinti. Statybos darbai yra pagrindinis apsektas, kuris lemia ar visas projektas bus sėkmingas ar ne. Taigi, kaip jau supratote pagrindas išsirinkti itin profesionalią statybos kompaniją.

Karkasiniai namai jų kainos

Kiekviena statybos kompanija nusistato įkainius už kuriuos dirba, tačiau statant karkasinius namus jų statybos darbų kaina priklausys nuo namo projekto. Jeigu peržiūrėsite specializuotas architektų internetines svetaines, tuomet surasite nemažai informacijos apie tai. Daugelis tokių specializuotų svetainių net užsiima namų projektų pardavimu. Čia galima išsirinkti jums patinkanti namo projektą ir nusipirkus keliauti tiesiai į statybos kompaniją. Tačiau vertėtų nepamiršti, kad ne visos kompanijos mokės įgyvendinti architektų idėjas, todėl naudinga, kuomet šios srities specialistai rekomenduoja savo verslo partnerius. Taip pat, atkreipkite dėmesį, kad įvairūs namo projektai parduodami su samata arba be jos.

Karkasiniai namai projektai kainos

Itin kokybiški karkasiniai namai gali kainuoti labai įvairiai, kaip jau supratote iš ankstesnių aprašymų, viskas priklausys nuo namų projekto. Gali būti nedidelis namas, tačiau jo dizainas suprojektuotas išskirtinai jums. Taip pat galima rinktis iš jau paruoštų projektų. Karkasinių namų projektų kainos prasideda nuo 500 EUR ir kyla iki 2000 – 3000 EUR. Aišku, pasitaiko ir ženkliai brangesnių namo projektų, tuomet jų kaina gali būti kelis kartus didesnė už įprastų kainų lubas. Bet kokiu atveju rinkdamiesi namo projektą konsultuokitės su specialistais. Įvertinkite finansines galimybes prieš pradėdami namo statybas.

Surenkami karkasiniai namai

Šiuo metu rinkoje taip pat egzistuoja surenkami karkasiniai namai. Kuo tokie namai yra išskirtiniai? Pagrindinis privalumas, galimybė tokį namą pastatyti per itin trumpą laiką ir žinoma  transportuoti į jūsų pasirinktą vietą. Toks karkasinių namų tipas yra labai populiarus vakarų Europoje. Šioje srityje lyderiais išlieka ne viena Lietuvos kompanija. Galima pelnytai didžiuotis, kad mūsų inžinieriai, architektai ir meistrai sukuria produktus, kuriuos vertina turtingesni Europos sąjungos klientai. Be abejo, tokių namų kaina kartais net ir pigesnė už įprastų namų kainą. Nemažą kainos skirtumą lemia tai, kad visos namo konstrukcijos gaminamos gamykloje ir gan dažnu atveju konvėjeriniu principu. Kaip jau supratote, tokie namai yra ypač paklausūs dėl savo kainos ir žinoma išskirtinių namų projektų.

Pigus karkasiniai namai kaina

Kokia gali būti karkasinių namų kaina, kad klientai ją priskirtų prie pigios kainos? Tikriausiai klausimas nėra labai paprastas. Už kokybiškai suprojektuotą karkasinį namą neretai yra prašoma ‘apvali” suma, todėl natūralu, kad klientai vis dažniau ieško pigesnių variantų. Gerai, kuomet didžiosios karkasinių namų statybos kompanijos gali pasiūlyti daug skirtingų namų projektų, kurių kainos yra prieinamos įvairias pajamas turintiems klientams. Taip pat, įmonės glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvos bankais, tad yra suteikiama galimybė tokius namus įsigyti lizingu. Aišku, visiems svajojantiems apie nuosavus namus reikėtų gerai pagalvoti prieš renkantis vieną ar kitą statybos projektą. Įvertinkite, ar turėsite galimybę pastatyti pasirinktą namo projektą. Konsultuokitės su specialistais.

Karkasiniai namai kaina iki raktų

Tikriausiai vienas populiariausių pasirinkimų tai, būtent karkasiniai namai iki raktų. Klientams, geriausia žinoti tikslią kainą už visiškai užbaigtą projektą. Tie, kas yra susidūrę su statybos verslu, puikiai supranta, kad dažnai galutinė statybos darbų kaina padidėja net nemaža pinigų suma. Toks nežinomumas nė vienam klientui nepatinka, todėl jie linkę rinktis tas kompanijas, kurios gali pasiūlyti tikslią karkasinio namo kainą.

Maži karkasiniai namai

Tiek mažas, tiek didelis karkasinis namas turi savo klientą. Šiuo metu tarp jaunų šeimų populiarėja būtent maži karkasiniai namai. Tokie projektai ypač paklausus tarp vidutines pajamas turinčių klientų. Galimybė įsigyti nuosavą namą be jokių lizingų vilioja ne vieną vartotoją, todėl kuomet ne viena statybos kompanija pradėjo siūlyti būtent tokius karkasinius namus, jie žaibiškai įgavo paklausą. Aišku, negalime reikalauti iš nedidelės kvadratūros namo projekto, kad jis būtų išskirtinis ar unikalus. Dauguma tokių karkasinių namų yra statomi pagal iš anksto profesionalių architektų paruoštus namų projektus. Taigi, norėdami įsigyti mažą karkasinį namą turėtumėte peržiūrėti statybos kompanijų ir specializuotų architektų svetaines. Juose rasite ne vieną išskirtinį namo projektą.

Mediniai karkasiniai namai

Vienas tų produktų, kurių paklausa nemažėja jau daugiau kaip dešimt metų. Mediniai karkasiniai namai yra vis dar populiarūs tiek Skandinavijoje, tiek vakarų Europoje. Statybos kompanijos pastebi, kad nemažai tokių namų statomi ir Lietuvoje. O taip pat dalis projektų iškeliauja į kaimynines Lietuvos Resupublikos valstybes. Kas lemia tokių namų populiarumą? Žinoma, pirmoje vietoje tai, ekologiškumas ir projektų kainą. Mediniai karkasiniai namai dažnu atveju kainuoja išties ženkliai mažiau nei tarkime kitos rūšies namai, todėl daugelis būsimų nuosavų namų savininkų renkasi būtent tokius namus.

Parduodami karkasiniai namai

Lietuvoje galima įsigyti jau pastatytus karkasinius namus ar dar ruošiamus projektus. Tiek architektai, tiek statybų bendrovės bendradarbiauja, todėl kiekvienais metais gali pasiūlyti nemažai išskirtinių projektų. Kuomet galvojate ar verta pirkti karkasinį namą, rekomenduotume peržiūrėti namų projektus. Įvertinkite, kaip atrodo jau pastatyti karkasiniai namai. Dar vienas geras būdas padėsiantis apsispręsti, tai kreiptis į draugus, pažįstamus, kurie jau turi tokio tipo namą. Ko gero tai vienas geriausių būdų realiai suprasti, kaip atrodo gyvenimas karkasiniame name. Aišku, taip pat konsultuokitės su specialistais, interjero dizaineriais. Juk svarbu net tik susirasti tinkamą namo projektą, tačiau žinoti, kaip turėtų atrodyti jo vidus.

Karkasiniai namai

Karkasiniai namai Klaipėda

Uostamiestyje jau ne pirmus metus statomi nauji gyvenamųjų namų kvartalai. Miestas plečiasi ir aplinkiniuose miesteliuose įsikuria vis daugiau naujų gyventojų. Karkasiniai namai Klaipėdoje yra vienas pagrindinis namų tipas, kuris labiausiai perkamas. Jį vertina ne tik Lietuvos klientai, tačiau ir užsienio piliečiai, kurie nusprendžia gyventi Lietuvoje renkasi būtent tokį namo variantą. Aišku, statybos kompanijos atstovai džiaugiasi išaugusiais pardavimais ir klientams siūlo vis įspūdingesnius namų projektus. Bendradarbiaujant su žymiausiomis architektų komandomis yra kuriami išskirtiniai namai, kurie patinka ne tik klientams, tačiau ir puošia naujų gyvenviečių bendrą vaizdą.

Karkasiniai namai Panevėžys

Statybos kompanijos jau siūlo įsigyti ne vieną karkasinį namą Panevėžio mieste. Čia jūs lengvai galite rasti naujos statybos projektus arba užsisakyti individualų sprendimą. Panevėžyje dirba ne viena architektų įmonė, todėl galima susikurti jums patinkantį namų projektą arba išsirinkti iš jau esamų. Karkasiniai namai populiarėja dėl savo greito pastatymo termino ir palyginti žemos kainos. Jau ne viena įmonė bendradarbiaudama su bankais siūlo įsigyti namus lizingu. Norėdami sužinoti daugiau apie tokią paslaugą, turėtumėte kreiptis į savo banką dėl paskolos suteikimo arba susirasti kompaniją, kuri tokias paskolas suteikia naudodama savo finansus.

Karkasiniai namai Kaune

Jeigu peržvelgsite parduodamų namų sąrašą, tuomet pamatysite, kad Kauno mieste ir Kauno rajone, taip pat vyrauja naujos statybos karkasiniai namai. Tokie namai gali būti statomi naudojant tiek medines, tiek metalines konstrukcijas. Vėl gi svarbiausia statomo namo kokybė. Tiems, kas pirmus metus ruošiasi gyventi tokiame name, svarbu atkreipti dėmesį, kaip toks namas buvo pastatytas. Ar statybos kompanija laikėsi visų naujausių statybos standartų. Taip pat svarbu suprasti, kaip buvo kuriamas namo projektas, juk tai vienas svarbiausių darbų.

Karkasiniai namai Vilniuje

Ar žinojote, kad didžioji dalis Lietuvos statybos kompanijų savo produkciją sėkmingai eksportuoja į užsienio šalis. Tarp populiariausių valstybių išlieka Skandinavijos šalys. Aukštos kokybės karkasiniai namai ne tik iškeliauja į užsienį, tačiau ir aktyviai statomi Sostinėje. Vilnius plečiasi, daugėja gyventojų ir miesto svečių, tad reikalingos ir išskirtinio dizaino sprendimai. Šiandien karkasiniai namai yra statomi pagal naujausius architektūrinius sprendimus. Lietuviški projektai niekuo nenusileidžia vakarų kompanijų produktams.

EVEX25 metus statome namus