Namų projektai paruošti profesionalų komandos

Ar žinojote, kad kiekvienoje srityje egzistuoja paslaugos, kurios yra iš anksto paruoštos klientų patogumui. Namų projektai yra vienas iš tų produktų, kurie skirti norint taupyti laiką. Profesionalūs architektai, inžinieriai suprojektuoja individualios namus skirtingiems klientų poreikiams. Kodėl klientai perka namų projektus. Pirmiausia, tai kaip jau minėjome taupomas brangus laikas. Kuomet norite pradėti namo statybas, tačiau nenorite laukti, kol architektai paruoš namo projektą. Taip pat, klientai perka tokius namo projektus, kuomet nežino kaip turi atrodyti jų namas. Atrodytų, kad toks produktas turi didelę paklausa. Taigi, kaip jau supratote, išskirtiniai namų projektai yra ko gero vienas geriausių sprendimų, kuomet norite įsigyti jau iš anksto paruoštus namų projektus.

$$$ Vieta JŪSŲ reklamai $$$

Susisiekite: [email protected]

Namų projektai ir individualaus namo statyba

Tiems, kas tik pradeda statyti savo nuosavą būstą, greičiausiai pažįstamas jausmas, kuomet ieškote idėįų ir susiduriate su daugybę įvairių sprendimų individualaus namo statybai. Aišku, išsirinkti tikrai nėra paprasta užduotis. Juk architektai projektuoja namus nuo itin mažos kvadratūros iki didelių net trijų aukštų individualių namų. Klausimas, kurie namų projektai geriausiai atitiks jūsų poreikius? Viskas priklausys nuo to kelių asmenų šeima. Jeigu gyvenate vienas ar dviese ir planuojate namo statyba, tuomet nereikėtų planuoti itin didelės kvadratūros objekto. Daugelis specialistų pirmiausia rekomenduotų nuspręsti ar planuojate turėti vaikų. Kodėl tai svarbu? Nuo atsakymo į šį klausimą, priklausys kokio dydžio namas bus reikalingas.

Išskirtiniai namų projektai su samata

Dar vienas produktas, kuris siūlomas klientams, tai namų projektai su samata. Ką tai reiškia? Įsigyjate namo projektą, kuriame yra pateikiama samata. Tai naudinga, kuomet planuojate kuo greičiau pradėti namo statybas. Toks produktas, leidžia ne tik taupyti laiką, bet ir tiksliai žinoti, kiek kainuos namo statyba. Aišku, nei architektai, nei inžinieriai negali tiksliai paskaičiuoti visų kainų, nes statybinių medžiagų kainos kinta. Specialistai, tik pateikia bendrą samatą, pagal, kurią galite orientuotis, kiek kainuos individualaus namo statyba.

Namų projektai – kokia kaina?

Jau aukščiau aprašytas namo projektas gali kainuoti nuo 500 EUR iki 1500 EUR. Aišku, tiksli kaina labai priklauso nuo kompanijos, kuri parduoda jau paruoštą projektą. Specialistai, kurie dirba prie namų statybos, supranta, kad namo projekto paruošimas yra sudėtingas darbas, kuris reikalauja daug darbo valandų. Jeigu namo projektas yra ruošiamas su samata, tokiu atveju dar papildomai reikės skaičiuoti statybinių medžiagų kainas, statybos darbų kainas. Taigi, kaip jau supratote namo projektas kainuoja labai įvairiai. Įmonės, kurios ne pirmus metus parduoda tokius projektus gali garantuoti aukštą darbų kokybę. Namo projekto paruošimas yra atsakingas procesas, nes nuo to priklausys kaip atrodys jūsų individualus namas.

namų projektai

EVEX – 25 metus statome namus