Rąstiniai namai ir jų kaina

Ko gero teko matyti rąstinį namą? Tokie namai vis labiau populiarėja tarp Lietuvos gyventojų. Viena pagrindinė priežastis, tai žinoma grožis, bei ekonomija. Rąstiniai namai yra šilti, turi aukštas technine charakteristikas. Kiek gali kainuoti toks rąstinis namas? Be abejo, viskas priklausys nuo rąstinio namo kvadratūros. Šiuo metu populiariausi 80m2 rąstiniai namai. Tokių namų kaina prasideda nuo 20 000 EUR ir kyla iki 100 000 EUR. Galutinė namo kaina labai priklauso nuo rąstų ir kitų medžiagų, kurios bus naudojamos rąstinio namo statyboje. Vėl gi norint sužinoti tikslią tokio namo kainą, rekomenduotina kreiptis į specialistus. Pirmiausia, reikės išsiaiškinti jūsų norus. Juk kiekvienas klientas turi individualius norus. Vieni nori standartinio namo, tačiau kiti ieško kažko išskirtinio. Šiuo atveju išskirtinumas gali būti pasiektas, ne tik skirtingai suprojektavus namą, bet ir naudojant skirtingus rąstus. Taigi, kaip jau supratote rąstinių namų įvairovė yra didelė, tad tereikia nuspręsti kokio rąstinio namo norėtumėte.

Rąstiniai namai nusikėlimui

Daugelis klientų norinčių pasistatyti nuosavą rąstinį namą taip pat išbando kitą variantą – rąstinis namas nusikėlimui. Kaip suprasti tokį procesą? Egzistuoja ne vienas klientas, kurį nori parduoti savo rąstinį namą, tad esant poreikiui galima jį nusikelti ir transportuoti į pasirinktą vietą. Tokiu principu perkant namą galima nemažai sutaupyti.  Kaip jau minėjome, rąstinio namo kaina prasideda nuo dvidešimties tūkstančių eurų, o skelbimų svetainėse galima rasti nemažos kvadratūros rąstinį namą, kuri bus parduodamas gerokai pigiau. Klientai, kurie būtent tokiu būdu nori sutaupyti ir pasistatyti savo nuosavą namą pirmiausia turėtų kreiptis į specialistus ir užsisakyti tokią paslaugą. Suradus pardavėją ir jam sutikus parduoti rąstinį namą nusikėlimui pradedami organizuoti transportavimo darbai. Aišku, labai svarbu tinkamai paruošti žemės sklypą, kuriame planuojate statyti namą. Netinkamai paruoštas gruntas gali būti rimta pasekmė to, kad ilgainiui namas pradėti judėti. Tikriausiai niekas nenorėtų gyventi name, kuris vieną dieną gali sugriūti. Taigi, suradus rąstinį namą kreipkitės į specialistus ir užsisakykite profesionalias paslaugas.

Rąstiniai namai – Už kiek juos parduoda?

Vienas populiariausių klausimų ir temų apie rąstinius namus, tai jų kainos. Visiškai suprantama, kuomet būsimi rąstinio namo sąvininkai domisi namų kainomis ir ieško geriausio varianto. Daugelis specialistų rekomenduoja prieš perkant rąstinį namą išsiaiškinti kokia kompanija jį statė? Kokios medžiagos buvo naudojamos? Ar nėra padarytų statybos klaidų, kurios ir lemia esamų šeimininkų norą parduoti savo rąstinį namą. Gerai išmanyti rąstinio namo subtilybes tikrai yra sudėtinga, todėl galima kreiptis į rąstinius namus parduodančius nekilnojamo turto brokerius arba rąstinių namų statyba užsiimančias kompanijas. Įmonės teikia tokia paslauga, kuomet rąstinių namų specialistas apžiūri jūsų norimą namą ir įvertina jo būklę. Kuomet planuojate įsigyti nekilnojamą turą rekomenduotume naudotis tokiomis paslaugomis. Taip, žinosite, kad rąstinis namas yra pastatytas kokybiškai, atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus ir taip pat išvengsite situacijų, kuomet nepagalvoję klientai nusiperką prastai pastatytą rąstinį namą už itin didelę kainą. Taigi, individualų namą perkame ar statomės tik kartą ar kelis kartus per gyvenimą. Tai nėra dažnas pirkinys, todėl pasikliaukite specialistų kompetencija.

Rąstiniai namai ir jų statyba pardavimui

Tikriausiai ne vienas pagalvoja apie rąstinių namų statyba komerciniams tikslams. Toks verslas klesti ne tik Lietuvoje, bet ir Skandinavijos šalyse. Norintiems pradėti prekiauti rąstiniais namais ar užsiimti tokių namų statybą pirmiausia rekomenduotina gerai suprasti kaip statomi rąstiniai namai. Internete galima rasti ne viena informatyvų straipsnį apie rąstinių namų statybą, bei žinoma galima peržiūrėti video reportažus “Youtube” socialiniame tinkle. Tiems, kas jau turi žinių apie tokių namų prekybą ir statybos subtilybes galima taip pat kreiptis į esamas rąstinių namų statybos kompanijas susitarti dėl susitikimo. Kaip jau supratote, šis verslas arba verslo rūšis turi perspektyvas, ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Peržvelgus skelbimų svetaines galima rasti tikrai daug įvairių skelbimų, kuriuose nurodoma informacija apie rąstinių namų pardavimą.

Rąstiniai namai ir jų kainos. Lietuvoje ir užsienyje.

Ar skiriasi rąstinių namų kainos Lietuvoje ir tarkime Skandinavijoje? Atsakymas į šį klausimą, žinoma, kad skiriasi. Juk natūralu, kad turtingesnėse šalyse ir produkcija kartais kainuoja brangiau. Pagrindiniai kriterijai lemiantys rąstinių namų kainas, tai medžiagos ir statybos darbų kainos. Šiuo metu rinkoje yra didelė rąstų įvairovė, tad galima rinktis nuo pigiausių iki brangiausių variantų. Aišku, vienas iš pagrindinių veiksnių, tai statybos bendrovės įkainiai. Kiekviena kompanija, turi savus darbų įkainius, tad ieškant galima rasti ir pigesnių ir brangesnių variantų. Rekomenduotina naudotis alibaba.com internetine svetaine. Joje galima rasti daug kompanijų, kurios parduoda jau pastatytus rąstinius namus.

Rąstiniai namai ir jų projektai

Namo projektas yra ko gero vienas iš svarbiausių darbų prieš pradedant jo statybas. Rinkoje galima surasti ne vieną architektų kompaniją, kuri parduoda jau paruoštus rąstinių namų projektus. Galima išsirinkti norimą dizainą, kvadratūros skaičių ir medžiagas iš kurių bus statomas toks namas. Tokios įmonės, taip pat bendradarbiauja su statybos kompanijomis, todėl gali pasiūlyti itin geras rastinių namų statybos kainas. Aišku, kaip visuomet viskas priklausys nuo to koks namas bus statomas ir kur jis bus statomas. Žinoma, kad Lietuvos kompanijoms statyti namą Lietuvoje kainuoja ženkliai pigiau nei jį statyti Norvegijoje ar Švedijoje. Tačiau, reikia įvertinti ir tai, kad Skandinavijos klientai gali mokėti ženkliai daugiau, nei tarkim Lietuvos ar Latvijos klientai.

Rąstiniai namai ir jų kainos skaičiuoklė

Natūralus klausimas ar galima iš anksto tiksliai suskaičiuoti kiek kainuos rąstinio namo statyba? Tikri statybos profesionalai pasakytų, kad tiksli rąstinio namo kaina būna tik tuomet, kuomet statoma pagal šabloninį projektą. Tačiau vis daugiau klientų nori išskirtinai jiems suprojektuoto rąstinio namo. Tokio individualaus rąstinio namo kaina paskaičiuojama preliminariai ir dažnai ji išauga net iki 30%. Taigi, visiems klientams, kurie planuoja naujo, būtent jiems suprojektuoto namo statybą reikia pasiruošti daugiau finansų, kad ateityje statybos kompanija jūsų nenustebintų.

Pigūs rąstiniai namai – ar tai realu?

Tikriausiai viskas priklausys nuo supratimo kas yra pigu. Juk vieniems klientams, tiesiog reikia pigiai pasistatyti namą, tačiau kiti nori aukštos kokybės, gerų techninių charakteristikų. Tiek vienu, tiek kitu atveju rąstinis namas gali būti pigus. Galutinė kaina reikėtų vertinti pagal rinkoje siūlomas kainas už rąstinius namus. Jeigu randate namą, kuris pastatytas gerai visiems žinomos kompanijos ir iš aukštos kokybės medžiagų, tad pigi kaina gali būti labai subtilus dalykas.

Rąstiniai namai

Rąstiniai namai iki 80m2 kaina

Vienas populiariausių variantų, tai rąstiniai namai, kurie yra iki 80m2. Toks namas idealiai tinka jaunai šeimai, kuri dar neturi vaikų. Nedidelis namas gali būti greitai pastatytas ir jam naudotos itin kokybiškos medžiagos. Ieškantiems išskirtinio produktu, galima rekomenduoti būtent tokius rąstinius namus. Kaip minėjome, tai yra patogumas, patraukli kaina ir greitas pastatymo terminas.

Rąstiniai namai išsimokėtinai

Šiuo metu ne viena kompanija pradėjo siūlyti rąstinius namus išsimokėtinai. Toks variantas yra itin patrauklus tiems, kas neturi iškarto reikiamos sumos. Klientai ieškantys įmonių, kurios teikia tokias paslaugas pirmiausia turėtų kreiptis į banką dėl paskolos suteikimo. Juk ne visiems klientams bankas duos ilgalaikę paskolą, tad ir neverta iškarto ieškoti statybos kompanijos, kuri sutiktų statyti namą tokiu principu. Aišku, verta pabrėžti ir tai, kad yra įmonių, kurios namus stato suteikdamos lizingą be banko, tačiau tokių įmonių tikrai yra mažai.

Rąstinis namas – nuo ko pradėti statybas?

Nuo ko gi pradėti rąstinio namo statybas? Ko gero pirmiausia bus reikalingas namo projektas. Šioje vietoje galima kreiptis į architektus dėl individualaus namo projektavimo arba pirkti jau paruoštą namo projektą. Nesunkiai galima rasti įmones, kurios siūlo tokius namų projektus. Kuomet neturite daug laiko ir norite kaip įmanoma greičiau pradėti statybas, tuomet toks variantas yra tikrai geras. Tačiau, taip pat naudinga kreiptis į rastinių namų statybos bendroves ir ieškoti geriausio varianto individualiai pagal jūsų poreikius.